Harmonogram XXXII Płośnickiego Lata Teatralnego
Niedziela 16 czerwiec
900-1200 Zakwaterowanie grup – wioska teatralna sala sportowa SP Płośnica ul. Lipowa
1230-1250 Formowanie parady – plac przy GCKiB i OSP Płośnica ul. Kościelna
1300 – Parada ulicami Płośnicy i uroczyste rozpoczęcie XXXII Płośnickiego Lata Teatralnego
1330-1400 „Matka chrzestna” - Etiuda Teatru Eksperymentalnego Epidemia
1400-1500– Piknik Teatralny na placu przy OSP
1500 – 1800 BLOK SPEKTAKLI (omówienia spektakli bezpośrednio po w pokoju Jury na piętrze GCKiB)
- żART „Chcemy jeść” Sylwia Przybylska Miejski Dom Kultury w Turku
- Teatrzyk w kieszeni „Dorosłość to nie bajka” Szkoła Podstawowa nr. 1 w Węgorzewie Marta Niedziółka
- TRÓJECZKA „Tygrys Pietrek” Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Ostródzie, Helena Orlińska
18.00 -20.00 WARSZTATY ( podział na grupy po 45 min Bloki do dyspozycji)
20.00 -21.00 przerwa na kolację (sala sportowa)
21.00 -22.30
- Młodzi Ło/Men „Kenopsia” MOK Lubawa Monika Kazimierczyk
- Grupa „ Fireshow” Sylwia Przybylska Miejski Dom Kultury w Turku
2230 – blok warsztatów i ognisko (dla grup)
0000 – ognisko przy GCKiB
Poniedziałek 17.06
800-900 – śniadanie (sala sportowa)
930- 1230 BLOK WARSZTATÓW (podział na grupy po 45 min Bloki do dyspozycji)
1300 –1500
- Gwiazda „Grzebień i szczotka” GCKiS w Kozłowie Monika Marszelewska
- Teatr w Kieszeni „Trzy dwa jeden” Węgorzewskie Centrum Kultury Marta Niedziółka
- POD PSEM „W sprawie ogłoszenia” Miejski Ośrodek Kultury Kędzierzyn Kożle Waldemar Lankauf
- KT Mania „Gra” GCKiB w Płośnicy Joanna Boćkowska
1500 -1600 OBIAD (plac przy OSP)
1615- 1800
- Mini Kacperek „A Królik słuchał” Szkoła Podstawowa nr. 4 w Sokołowie Podlaskim Urszula Danielska
- W KRATKĘ „Wróbelek” Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Głogówku
Waldemar Lankauf
1800- 2000 WARSZTATY
2000-2100 KOLACJA (sala sportowa)
2100- 2230
- Ło/Men „ Dieta” MOK Lubawa Monika Kazimierczyk
- PEWNI NIEPEWNI „CLOWNI” Miejski Dom Kultury w Działdowie Marzanna Bielecka Maćkowiak
2230 - WARSZTATY
Wtorek 17 czerwiec
800- 900 – śniadanie i wykwaterowanie z Sali sportowej( rzeczy przenosimy do GCKiB)
9 30- 1230
- Kacperek „Czy to ja” Szkoła Podstawowa nr. 4 w Sokołowie Podlaskim Urszula Danielska
- Teatr MDM (Mały Dom Marzeń) „Szafa” GOK Ustronie Morskie Barbara Sroka
- Teatralny szkolny T.A.W. „ Marionetki” Zespół Szkół Salezjańskich im. Św. Dominika Savio Szymon Szypczyński
1230 – 1330 – podsumowanie warsztatów i pokazy z happeningiem ulicznym.
1400 – OBIAD (plac przy OSP)
1500 - uroczyste zakończenie XXXII Płośnickie Lata, wręczenie nagród i statuetek.